Nabídka práce > Dispečer silničních přeprav - Beroun

Dispečer silničních přeprav - Beroun

Náplň práce

Domluvíte se německy? Chcete pracovat s fajn partou lidí, v týmu, kde nic není problém? Přístup zařídíme, vyřešíme u našeho klienta 100% funguje. Zboží vozí nejčastěji z Rakouska a Německa, zavážejí hypermarkety a centrální sklady a vozí třeba i pivo pro Heineken!

Pro našeho klienta, českou spediční společnost se zavedeným portfoliem zákazníků, které tvoří potravinářské, zemědělské a obchodní společnosti, hledáme novou posilu do týmu na pozici DISPEČER SILNIČNÍCH PŘEPRAV se znalostí NJ.

Pokud hledáte stabilní pracovní prostředí, super kolektiv a dobré platové ohodnocení, pak jste možná Vy náš nový kolega/nová kolegyně!

Vaší náplní práce bude samostatné vytěžování určitého počtu vozidel LKW, plánování nakládek a vykládek a udržování pravidelného kontaktu se zákazníky. Klienty jsou často německé a rakouské firmy, znalost němčiny je tedy nezbytná.

Ideální kandidát by měl mít:

- předchozí zkušenost z pozice disponenta (hledáme zkušeného kandidáta)
- mírně až středně pokročilá znalost NJ (možnost využívat jak písemně, tak v mluvené podobě)
- uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
- znalost přepravy agrárních komodit, hnojiv a sypkých substrátů výhodou (vytěžování vozidel se sklápěcími plochami)
- ŘP skupiny B

Co můžete čekat od našeho klienta:

- atraktivní finanční ohodnocení s navýšením po zkušební době
- zázemí zavedené české společnosti
- práci v příjemném pracovním prostředí, v nových kancelářích (lokalita Beroun)
- služební auto i k soukromým účelům
- stravenky

Možnost zajištění ubytování v blízkosti pracoviště.

V případě zájmu zašlete, prosím, Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Informace o pozici

  • JOBSTART s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek