Nabídka práce > Dělník do výroby (kontrolor/ka /obsluha strojů ...) - Písek CENTRUM - VHODNÉ pro MUŽE i ŽENY i BEZ PRAXE - příspěvek na DOPRAVU

Dělník do výroby (kontrolor/ka /obsluha strojů ...) - Písek CENTRUM - VHODNÉ pro MUŽE i ŽENY i BEZ PRAXE - příspěvek na DOPRAVU

Náplň práce

- kontrola výrobků
- obsluha strojů

Požadavky

- ochota pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme

- práci v klidném čistém prostředí na HPP v CENTRU Pískužd
- nástupní mzda od 16 000 Kč + speciální nadstandardní bonusy: 400 Kč za každou noční směnu + 20 Kč za každou noční hodinu navíc ;
10 Kč/hod za odpolední směnu
- 100 Kč stravenku za odpracované alespoň 4 hodiny plně hrazené zaměstnavatelem
- PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU pro mimo písecké
- pracovní doba 37,5 hodiny/týdně
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění 500 Kč po ZD
- Cafeterie po odpracovaném roce

Informace o pozici

  • ERT Automotive Bohemia s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti, Manuální a dělnické profese, Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Písek