Nabídka práce > Administrator/ka

Administrator/ka

Náplň práce

Komunikace s hosty (příjezd, telefonování, emailová korespondence, online korespondence, uvítání, poradenství a pomoc během pobytu, řešení problémů, odjezd)

Práce s dokumenty (registrace návštěvníků, zpracování měsíčních výkazů)

Spolupráce s technickým personálem (včasné přivolání k odstranění poruch, provádění údržby)

Kontrola dodržování standardu činnosti apartmánového hotelu

Požadavky

Upřímný zájem o mezilidskou komunikaci
Velká míra odpovědnosti
Návyky práce s PC nebo Mac, je požadována znalost základního softwaru
Zájem o aktivní zaškolení v jednotlivých oblastech činnosti apartmánového hotelu

Znalost češtiny a ruštiny
Znalost němčiny či angličtiny výhodou

Nabízíme

Mzda od 15 000,- Kč (čistá) + měsíční bonusy + obědy + zajímavý balíček sociálních služeb

Před nástupem do práce proběhne stáž v hotelu v jiném městě. Zkušenosti v pohostinství nejsou podmínkou, nejdůležitější je zájem o aktivní studium a rozvoj

Úplný pracovní úvazek, harmonogram je vždy projednáván

Další informace

Revelton Group je mladá síť apartmánových hotelů, rozvíjející se ihned v několika evropských státech.

Aktuálně provádíme aktivní nábor zaměstnanců do našeho týmu pro práci v novém hotelu Revelton Studios, který se nachází v „Ftantiškovych laznich“.

Informace o pozici

  • REVELTON STUDIOS
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: česky, rusky, německy, anglicky
  • Plat: 15000-25000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Hotel