Nabídka práce > PROCESNÍ INŽENÝR / TECHNOLOG - LISOVÁNÍ PLASTŮ

PROCESNÍ INŽENÝR / TECHNOLOG - LISOVÁNÍ PLASTŮ

Náplň práce

- Identifikace potenciálních rizik spojených s ohrožením výroby, návrhy preventivních opatření

- Identifikace veškerých příležitostí pro zlepšení a jejich realizace

- Navrhování provádění údržby všech strojních zařízení

- Podávání návrhů na investice

- Spolupráce při designu firemních procesů a kontrola dodržování interních pravidel

- Kooperace s oddělením kvality při budování systému jakosti a environmentu

- Participace na návrhu plánu preventivní údržby (odstávky) pro jednotlivá strojní zařízení

- Odpovídá za vyhodnocení slabých míst jednotlivých zařízení, včetně předkládání návrhu preventivních opatření

- Zaškolování spolupracovníků z hlediska bezpečnosti práce na pracovním místě

Požadavky

- SŠ s maturitou – technické zaměření / VŠ technického směru výhodou

- Min. 2 roky v automotive na obdobné pozici

- Min. 5 let zkušenost s lisováním plastů

- Znalost ISO TS 16949

- Znalost 8D, SPC, FMEA

- Základní znalost aplikace výrobků, znalost čtení výkresů

- Technologie výroby, měření

- Znalost MS Office, 3D CAD

- AJ na pokročilé - slovem i písmem

- Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- Zázemí nadnárodní společnosti

- Možnost osobního rozvoje a profesního růstu

- Jazykové kurzy a další vzdělávání

- Penzijní připojištění

- Dovolená navíc

- Závodní stravování

- Zaměstnanecké benefity

- Lokalita: Sadská

Informace o pozici

  • Manpower
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 30-45 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek