Nabídka práce > LEAN MANAŽER, nově vznikla pozice

LEAN MANAŽER, nově vznikla pozice

Náplň práce

Skvělá příležitost pro zkušené LEAN Specialisty! Hledáme profesionála, který se ujme implementace nástrojů štíhlé výroby a zavede nová účinná opatření v rychlé rostoucí výrobní společnosti.

Velmi dobrá AJ nebo NJ je v tomto případě naprostou podmínkou. Stejně tak charizmatická osobnost, díky které dokážete natáhnout ostatní pro věc.

S nově vzniklou pozicí máme spojené konkrétní cíle a očekávání, které budete realizovat skrz:
- Vedení menšího týmu podřízených
- Analyzování efektivity dosavadních procesů v oblastí výroby, logistiky a kvality
- Optimalizování dosavadních procesů
- Školení zaměstnanců v problematice štíhlé výroby napříč celou společností

Požadavky

- Zkušenosti na stejné či podobné pozici z výrobní firmy strojírenského zaměření
- AJ nebo NJ pro komunikaci na denní bázi (nadřízený cizinec, spolupráce s výrobními závody v zahraničí)
- Velká míra samostatnosti a iniciativy, nadprůměrné komunikační dovednosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - Bonusy/prémie - Flexibilní pracovní dobu - Dovolená 5 týdnů - Příspěvek na penzijní/životní připojištění - Příspěvek na dopravu - Příspěvek na stravování + závodní stravování - Zvýhodněné půjčky zaměstnancům - Věrnostní prémie za odpr
  • Místo pracoviště: Český Krumlov