Nabídka práce > PROJEKTOVÝ MANAŽER S AJ - MIMO AUTOMOTIVE!

PROJEKTOVÝ MANAŽER S AJ - MIMO AUTOMOTIVE!

Náplň práce

Máte praxi jako projektový manažer a zabýváte se technickým produktem? Mluvíte anglicky na vysoké úrovni a zajistíte komunikaci s klíčovými obchodními partnery v zahraničí? Účast na výstavách a školení technických zástupců pro Vás bude zajímavé zpestření práce projektového manažera?
Potom neváhejte a zašlete nám svůj životopis právě teď!

Co Vás čeká na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER - MIMO AUTOMOTIVE!

- zodpovědnost za projekty pro zahraniční trhy
- analýzy trhu a návrhy technického řešení na míru zákazníkovi
- technická podpora při tvorbě projektů
- školení technických zástupců
- účast na výstavách
- budování klíčových obchodních vztahů
- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí

Požadavky

- min. SŠ vzdělání technického směru
- plynulá angličtina
- praxe na obdobné pozici min. 2 - 3 roky
- zkušenosti s technickým produktem
- znalost zakázkové výroby

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. plat * Bonusy * 5 týdnů dovolené * Flexibilní pracovní doba * Práce se špičkovými technologiemi * Kurzy angličtiny * Obědy na pracovišti * Příspěvky na volnočasové aktivity * Možnost okamžitého ověření návrhů při stavbě prototypů a měřením v a
  • Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou