Nabídka práce > Fyzicky nenáročná práce (16 - 19 000 Kč) s možným nástupem ihned

Fyzicky nenáročná práce (16 - 19 000 Kč) s možným nástupem ihned

Náplň práce

- manuální práce u výrobní linky (kompletace, balení, etiketování)
- obsluha strojů (po zaučení)
- kontrola kvality
- práce dle pokynů nadřízeného a potřeb výroby

Požadavky

- manuální zručnost
- ochota pracovat na denních a odpoledních směnách (bez nočních směn)
- nástup během ledna a února
- aktivní přístup k zaškolení

Nabízíme

- pouze ranní (6-14) a odpolední směny (14-21:50)
- nezávazná prohlídka výroby před nástupem
- jednoduchá manuální práce ve výrobě
- místo výkonu práce Brno Slatina (CTPark) - výborná dopravní dostupnost!
- dotované závodní stravování

Další informace

V případě zájmu stačí odpovědět na tento inzerát a poslat životopis.
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.

By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek