Nabídka práce > ELEKTRIKÁŘ | 1 SMĚNA | NE AUTOMOTIVE!

ELEKTRIKÁŘ | 1 SMĚNA | NE AUTOMOTIVE!

Náplň práce

Máte vyhlášku č. 50 §5 nebo vyšší a praxi jako elektrikář? Chcete pracovat v Liberci pouze na ranní směnu ve společnosti mimo automotive? Tak se nám ozvěte!

Hledáme ELEKTRIKÁŘE s vyhláškou 50!

Náplň práce:

* Montáž elektrosoučástek do chladících jednotek dle elektrotechnických schémat
* Evidence zakázek
* Kontrola a testování hotových jednotek

Požadavky

* Vyhláška č. 50 §5 a výše
* Orientace v oboru elektro
* Spolehlivost a chuť se dále vzdělávat v oboru

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 22500 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 25 dnů dovolené * 2x ročně flexi passy * Zvýhodněné telefonní tarify i pro členy rodiny * Dotované závodní stravování (výběr až ze 7 jídel) * Firemní vzdělávání * Parkování v areálu společnosti * Práce jen na ranní směnu
  • Místo pracoviště: Liberec