Nabídka práce > Aktualizace FW - 205Kč/h - H. Počernice

Aktualizace FW - 205Kč/h - H. Počernice

Náplň práce

Pro našeho klienta, společnost zabývající se distribucí bezdrátových, metalických, optických spojů  a síťových prvků, hledáme vhodné brigádníky/ce na aktualizace FW u jejich výrobků.

Náplň práce:

- vybalení výrobku

- provedení aktualizace FW

- uvedení výrobku do továrního nastavení v případě chybové hlášky

- zabalení výrobku

- manipulace s výrobky

Požadavky:

- student/ka VŠ (elektro, IT) podmínkou

- zkušenosti s podobnou prací velkou výhodou

- pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, manuální zručnost

- možnost pracovat alespoň měsíc vždy Po-Pá 7-15:30h podmínkou!!!

Nabízíme:

- mzda 200-210Kč/h hrubého

- výplata po skončení měsíce

- jistou a dobře placenou brigádu na celý srpen

- stravování a pití na pracovišti zdarma

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 205
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 9