Nabídka práce > FINANČNÍ MANAŽER

FINANČNÍ MANAŽER

Náplň práce

FINANČNÍ MANAŽER! FINANČNÍ MANAŽER!

Náplň práce:
* vedení menšího týmu podřízených
* zodpovědnost za celé finanční oddělení
* odpovědnost za dodržení daňové a účetní problematiky
* sestavování rozpočtů, tvorba analýz, plánů a jejich prezentace
* účetní uzávěrky
* kontrola peněžních toků a nákladovosti firmy
* komunikace s úřady, auditory, finančními institucemi apod
* vedení týmu podřízených
* příprava reportů

Požadavky

* VŠ vzdělání ekonomického zaměření
* praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti min. 5 let
* komunikativní AJ - nadřízený je cizinec
* velmi dobrá orientace v oblasti financí, účetnictví a daní
* zkušenost s vedením podřízených
* velmi dobrá znalost Excel
* znalost SAP podmínkou
* preciznost, orientace na čísla, samostatnost, zodpovědný přístup k práci
* nástup IHNED!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 55000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. plat * proplácení přesčasů * stravenky * 4 týdny dovolené + za každý odpracovaný rok 1 den dovolené navíc * sick day * pružná pracovní doba * HO možný po domluvě * příspěvek na dopravu * penzijní pojištění * měsíční příspěvky na volnočasové akt
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek