Nabídka práce > HR MANAŽER

HR MANAŽER

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti řízení lidských zdrojů?

Pak máme příležitost pro Vás!

Do menší výrobní společnosti hledáme zodpovědného a proaktivního člověka na pozici HR MANAŽERA!

Vaší náplní práce bude:
* zodpovědnost za řízení lidských zdrojů ve firmě
* dohled nad průběhem náboru zaměstnanců
* plánování personálních kapacit společnosti
* příprava a plánování rozpočtů, zodpovědnost za jejich dodržování
* plánování rozvoje společnosti v oblasti HR
* příprava systému školení, komunikace se školami
* velmi úzká spolupráce s vedením společnosti

Požadavky

* min. SŠ vzdělání
* 3 roky praxe na obdobné pozici ve výrobním prostředí (automotive výhodou)
* angličtina na úrovni profesionálního vyjednávání
* znalost pracovněprávní legislativy
* pokročilá znalost MS Office, zejména MS Excel
* řid. průkaz sk. B - aktivní řidič
* proaktivní osobnost
* výborné komunikační a prezentační dovednosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Stravenky 80 Kč/den * Vánoční bonus * Po ZD multisport karta, vitamínové balíčky, poukázky do bazénu, na masáže, do ZOO, na sportovní utkání... * Volnočasové aktivity pro zaměstnance * 7,5 h pracovní doba i pro THP zaměstnance *
  • Místo pracoviště: Liberec