Nabídka práce > ABSOLVENTI POTRAVINÁŘSKÝCH OBORŮ POZOR!

ABSOLVENTI POTRAVINÁŘSKÝCH OBORŮ POZOR!

Náplň práce

JSME VÝROBNÍ SPOLEČNOST V OBORU POTRAVINÁŘSKÉM A TATO ROLE JE PRO NÁS KLÍČOVÁ!
CHCEME NĚKOHO, KDO MILUJE LABORKY, CHEMICKÉ PROCESY, POTRAVINÁŘSKÉ TECHNOLOGIE ...
NEBOJÍ SE BÝT TEAM LEADEREM PRO MENŠÍ TÝM LIDÍ.

* Bude to o analýzách, nejen v našem závodě.
* O testech.
* Certifikátech kvality.
* Komunikaci se zákazníky.
* Kontrole vstupních surovin a finálních výrobků.
* Dokumentaci.

Půjdeš do toho?
Kontaktuj mě na barbora.zackova@grafton.cz nebo na tel.: 720 748 830 !

Požadavky

- VŠ vzdělání v oboru - potravinářském, chemickém, technologie potravin...apod. (VŠCHT značka ideál)
- praxe v oboru bude potřeba - alespoň při škole, brigáda, stáž - cokoli se počítá!
- AJ - jednoduchá komunikace (přeci jen máme vedení v zahraničí)
- komunikativní a organizační dovednosti
- férový přístup k lidem, schopnost motivovat

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - pokud nejsi z Vysočiny - rádi Tě podpoříme při relokaci! - příspěvek na dopravu - slevy na firemní produkty - benefit karta - týden dovolené navíc - příspěvek na závodní stravování - penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Jihlava