Nabídka práce > Asistent(ka) inženýra kvality - 150 Kč/hod

Asistent(ka) inženýra kvality - 150 Kč/hod

Náplň práce

Sháníte dlouhodobější přivýdělek? Nabízíme brigádu v Kuřimi na oddělení kvality. Brigáda je vhodná pro studenty VŠ, kteří si chtějí rozšířit obzory a získat praxi v oboru.

Vaší náplní práce bude:

- asistence inženýrům kvality - vyšetřování příčin reklamací a problémů ve výrobě
- příprava reportů, aktualizace plánů kontroly kvality atd.
- podpora inženýrů kvality - při prováděný analýz na kusech z výroby

Nástup možný ihned!

Požadavky

- možnost odpracovat alespoň 20 hodin týdně (po-pá)
- věk minimálně 18 let
- znalost nástrojů kvality výhodou
- schopnost čtení technických výkresů
- uživatelská znalost práce na počítači
- přesnost a orientace na detaily
- AJ na komunikativní úrovni

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 150 CZK do 180 CZK
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Benefity: - hodinovou sazbu 150 Kč, po zaučení 180 Kč - příspěvek na dopravu 300 Kč - 2500 Kč - dotované závodní stravování - dlouhodobá spolupráce - zajištěná svozová doprava z Brna - čisté a moderní prostředí - seznámení s procesy výroby a řízení k
  • Místo pracoviště: Kuřim