Nabídka práce > REFERENT OBCHODU A EXPORTU

REFERENT OBCHODU A EXPORTU

Náplň práce

Máš zkušenosti na obchodním či exportním oddělení? Domluvíš se anglicky se zahraničními zákazníky? Mít v pořádku administrativu je pro Tebe hračka? Potom čti dál!

Hledáme REFERENTA OBCHODU A EXPORTU!

Co Tě čeká:

* podpora obchodního a exportního oddělení
* komunikace se zahraničními zákazníky v AJ
* zajištění řádného běhu zakázek napříč firmou - výroba, sklad, produktový manažer, zákazníci
* tvorba kupních smluv a nabídek
* příprava expediční a výrobní dokumentace

Požadavky

* min. SŠ vzdělání
* pokročilá znalost AJ pro komunikaci slovem i písmem se zahraničními zákazníky
* komunikativní osobnost
* organizační schopnosti
* pečlivost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 27000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. plat * 5 týdnů dovolené * flexibilní pracovní doba * práce se špičkovými technologiemi * kurzy angličtiny * obědy na pracovišti * dobré platové ohodnocení a další profesní růst
  • Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou