Nabídka práce > Obchodní Manager | ČR, SK | potravinářství

Obchodní Manager | ČR, SK | potravinářství

Náplň práce

Máte zkušenosti s prodejem?

Vyznáte se v technologii potravin/krmiv?

Mluvíte anglicky nebo německy?

Pokud můžete odpovědět ano, tak neváhejte a pokračujte ve čtení!

Co budete dělat?
- práce v terénu (až 2-3 dny v týdnu)
- péče o stávající klienty (75 %) a vyhledávání nových v ČR a SR (25 %)
- odborná pomoc klientům, vstřícnost, flexibilita
- roční plánování, vytváření ceníků
- spolupráce s Německými kolegy a reporting obchodnímu řediteli a do Německa

Požadavky

Kdo jste?
- VŠ/SŠ vzdělání - Potravinářské / Chemické
- praxe na pozici obchodní zástupce alespoň dva roky
- zkušenosti z oboru potravinářství či krmiv
- PC dovednosti (zkušenost s prací v programu SAP výhodou)
- AJ nebo NJ komunikativně - písemná/telefonická komunikace s Německem
- velmi dobré komunikační schopnosti
- reprezentativní vystupování
- zájem o cestování v rámci ČR a SR
- ŘP sk. B, aktivní řidič

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 60000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Q bonusy dle prodeje - po roce ve firmě 13. plat před Vánoci - automobil i soukromým účelům - notebook a mobilní telefon Iphone - stravenky
  • Místo pracoviště: Kladno