Nabídka práce > SKLADNÍK NOVÝCH VOZŮ - Hradec Králové

SKLADNÍK NOVÝCH VOZŮ - Hradec Králové

Náplň práce

HLEDÁME PRACOVNÍKY NA POZICI SKLADNÍK NOVÝCH VOZŮ pro ŠKODA AUTO

Hledáte nové nebo lépe placené zaměstnání v logistice? Nevadí vám pracovat na směny? Nabízíme atraktivní výdělek s místem výkonu práce ve Hradec Králové

Vaší náplní práce bude:
- manipulace s novými vozy v rámci odstavné plochy/parkoviště
- práce na 2směny: ranní a odpolední

Praxe v logistice není podmínkou.

Požadavky

POŽADUJEME:

- podmínkou ŘP sk. B - aktivní řidič
- ochotu pracovat na 2 směny
- nástup možný IHNED

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Plat: Od 0 CZK do 34000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: BENEFITY: - nástupní mzda 29.148 Kč - příplatek za odpolední směnu: 10kč/hod - měsíční bonus 2000kč - po 3měsících týmový příplatek 1500kč - po 6měsících osobní ohodnocení až 20% - příspěvek na cestovné až 1800Kč - po zkušební době náborový příspěv
  • Místo pracoviště: Hradec Králové