Nabídka práce > Supervisor výroby - pouze denní směna

Supervisor výroby - pouze denní směna

Náplň práce

Přijmeme nového kolegu/-yni na pozici Supervisor výroby, který/-á dokáže zorganizovat práci sobě a svým podřízeným.

Máte zkušenost s vedením týmu výrobního podniku?

Jako Supervisor výroby budete mít na starost:
- Koordinaci týmu podřízených pracovníků
- Zodpovědnost za dodržování výrobních a kvalitativních norem
- Optimalizaci výroby
- Vyřešení náhlých situací vzniklých na svěřeném úseku
- Vytyčení cílů a akčních plánů
- Reportování výsledků

Požadavky

- Zkušenost na obdobné pozici nebo jako mistr výroby
- Praxe z výrobní společnosti
- Schopnost vedení týmu
- znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni
- Řidičské oprávnění skup. B
- Znalost práce na PC (MS Office, SAP)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - 20 dní dovolené - 5 dní Sickdays - Příspěvek na dopravu (2,80 Kč/km) - Příspěvek na penzijní připojištění - Závodní stravování - Multisport karta - Cizojazyčné kurzy - Příspěvek na školkovné 50% v místním mateřském centru (přímo v areál
  • Místo pracoviště: Klatovy