Nabídka práce > PROCESNÍ INŽENÝR - absloventi vítáni!

PROCESNÍ INŽENÝR - absloventi vítáni!

Náplň práce

Máš vzdělání technického zaměření? Rád bys našel zajímavou společnost, která Ti dá možnost získat zkušenosti a praxi a profesně se posunout dál? My o jedné takové víme! Právě hledáme PROCESNÍHO INŽENÝRA!

NÁPLŇ PRÁCE:
* řízení a plánování provozu výrobních linek
* analyzování příčin poruch zařízení a navrhování řešení
* technická podpora prodeje

Požadavky

* vzdělání chemicko-technologického nebo příbuzného směru
* výhodou praxe ve výrobní firmě v chemickém průmyslu
* znalost anglického jazyka

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 28000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * čtvrtletní a roční prémie * 25 dnů dovolené * stravenkový paušál * příspěvek na dopravu * penzijní připojištění * příspěvěk na volnočasové aktivity
  • Místo pracoviště: Bruntál