Nabídka práce > OBCHODNÍ ZÁSTUPCE S NĚMČINOU

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE S NĚMČINOU

Náplň práce

Hledá se OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE s NJ!
Ovládáte německý jazyk, jste komunikativní osobnost a máte zkušenosti na podobné pozici?
Dejte nám o sobě vědět!

Úkolem bude:
* rozvíjení vztahů se současnými zákazníky
* vyhledávání nových zákazníků (Švýcarsko)
* obchodní činnost a podpora prodeje

Požadavky

* SŠ/ VŠ vzdělání technického nebo obchodního zaměření
* komunikativní znalost NJ
* zkušenosti v oblasti prodeje na zahraničních trzích
* samostatnost a komunikativnost s pozitivním přístupem k zákazníkům
* prezentační dovednosti
* schopnost pracovat pod tlakem, spolehlivost, flexibilita
* uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
* řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 0 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * motivující mzdové ohodnocení * služební auto (po zkušební době i k soukromému užívání) * mobilní telefon a notebook * penzijní připojištění * poukázky pro volnočasové aktivity * možnost vzdělávání a kariérního růstu * sick days * nástup je možný ih
  • Místo pracoviště: Opava