Nabídka práce > BEZPEČNOST PROVOZU ELEKTRICKÝCH ZAŘÍZENÍ

BEZPEČNOST PROVOZU ELEKTRICKÝCH ZAŘÍZENÍ

Náplň práce

Mezinárodní společnost působící v oblasti elektroniky, která sídlí na Ostravsku, hledá do svého týmu nového kolegu, který bude zodpovědný za BEZPEČNOST PROVOZU ELEKTRICKÝCH ZAŘÍZENÍ!
Máte zkušenosti na podobné pozici? Neváhejte a ozvěte se nám!

Co bude náplní práce?
* zodpovídat za shodu elektrických zařízení a jejich dokumentaci
* zodpovídat za školení a kvalifikaci pracovníků
* zodpovídat za plán údržby elektrických zařízení

Požadavky

* par. 7 dle Vyhlášky č. 50/78 Sb., vyšší paragrafy VÝHODOU
* zkušenosti se silnoproudými instalacemi
* mít schopnost posoudit projekty a konzultovat je s projektantem elektro
* mít schopnost vytvářet vnitřní předpisy a pravidla, která se týkají manipulace s el. zařízením
* mít schopnost organizačního řízení záležitostí týkajících se el. zařízení
* zkušenosti s vedením kolektivu VÝHODOU
* znalost anglického nebo německého jazyka VÝHODOU

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * roční prémie/bonusy * týden dovolené navíc * sick days * pružná pracovní doba * jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • Místo pracoviště: Karviná