Nabídka práce > SEŘIZOVAČ | ČESKÉ BUDĚJOVICE

SEŘIZOVAČ | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Náplň práce

Bez seřizovačů by nemohla fungovat žádná výroba. A právě tuhle pozici bychom rádi obsadili do strojírenské firmy v Českých Budějovicích.

Co tě na pozici Seřizovače bude čekat?
- Právě ty budeš mít na starosti provoz svěřeného stroje nebo linky
- Budeš kontrolovat, zda je všechno v cajku
- Pokud ne, budeš dělat základní opravy
- Předejít jim ale můžeš pravidelnou údržbou
- Až budeš vědět co a jak, budeš dělat lídra ostatním operátorům

Požadavky

- SOU/SŠ vzdělání technického směru
- Zkušenosti z pozice Seřizovače (nebo příbuzné)
- Manuální zručnost
- Ochota pracovat na 3 směny

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 25000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Týden dovolené nad rámec ZP - Finanční prémie a bonusy - Závodní stravování - Firemní vzdělávání
  • Místo pracoviště: České Budějovice