Nabídka práce > INŽENÝR AUTOMATIZACE | ZELENÁ LOUKA

INŽENÝR AUTOMATIZACE | ZELENÁ LOUKA

Náplň práce

Do společnosti zabývající se výrobou senzorů hledáme Inženýra automatizace! Kromě denní komunikace s centrálou v USA vás čekají i služební cesty do Los Angeles! Co však bude běžnější náplní vaší práce?

- Výroba skleněných částí senzorů
- Implementace, správa a údržba automatizace a robotů v této výrobě
- Participace i v ostatních částech výroby senzorů
- Vývoj a údržba umělé inteligence na proces 100% výstupní kontroly

Důležité také je, že budete sám sobě pánem a budete začínat v podstatě na zelené louce.

Požadavky

- VŠ vzdělání technického/fyzikálního směru
- Angličtina B2/C1
- Znalost programování automatů a průmyslových robotů
- Vyhláška č. 50/1978 Sb., §6
- Siemens Simatic S7 a novější
- C/C++, PHP, Java, Python, HTML

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Roční bonusy - Týden dovolené navíc nad rámec ZP - Telefon a notebook - Stravenky - Jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: České Budějovice