Nabídka práce > Sociální pracovník

Sociální pracovník

Náplň práce

poskytování služeb v terénu i ambulanci v souladu s činnostmi danými zákonem o sociálních službách, dle metodik centra a v souladu se svou pozicí, odpovědnost za kvalitu poskytovaných služeb, vedení dokumentace související s poskytováním služeb, podílení se na tvorbě, skladbě a realizaci programů, akcí a dalších činností centra, spolupráce na realizaci celoročního plánu aktivit centra a na výroční zprávě, spolupráce s dalšími návaznými a spolupracujícími institucemi, zvyšování odbornosti

Požadavky

Předpoklady dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách:
- plná svéprávnost, bezúhonnost
- zdravotní způsobilost
- odborná způsobilost

Kvalifikační předpoklady dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách:
- vyšší odborné vzdělání nebo vysokoškolské vzdělání v oborech vzdělání zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost, sociální politiku, sociální péči, sociální patologii, právo, speciální pedagogiku

Další požadované dovednosti:
- časová flexibilita (práce s klienty i v odpoledních hodinách)
- dobrá znalost práce na PC
- řidičské oprávnění skupiny B
- komunikační dovednosti
- schopnost samostatné práce i spolupráce v týmu
- schopnost empatie
- schopnost sebereflexe
- asertivita

Dále uvítáme:
- praxi v oblasti sociální práce, sociálních služeb
- orientaci v právních předpisech souvisejících s oborem požadované práce

Nabízíme

- práci v mladém a kreativním kolektivu
- možnost dalšího vzdělávání v oboru
- práci pod supervizí
- příjemné pracovní podmínky
- podpora profesního i osobního rozvoje
- po zkušební době osobní ohodnocení
- mimořádné odměny
- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
- 3 dny zdravotního volna
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- služební telefon s možností soukromého využití za snížený tarif

Další informace

Podrobnější informace naleznete na webových stránkách města Nové Město nad Metují v sekci volná pracovní místa

Informace o pozici

  • Město Nové Město nad Metují
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Ostatní, Služby, Státní zaměstnanci,
  • Plat: 27.430 - 40.110
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - příspěvek na stravování - 5 týdnů dovolené - 2 dny zdravotního volna - služební telefon s možností soukromého využití za snížený tarif - příspěvek na penzijní připojištění - kurzy angličtiny
  • Místo pracoviště: Nové Město nad Metují